“Norges beste golfbane” - Rolex Golf Guide - Top 100 Golf Courses - Golf Digest

Organisasjon

Ansatte i administrasjonen

Tore1StefanSchon
Daglig lederBanesjef
Tore WaagøStefan Bo Schøn
tore@miklagardgolf.nostefan@miklagardgolf.no
Kontor: 63 94 31 00Mobil 958 51 888
Mobil 977 74 996
Elisa
Medlemsservice/Shopansvarlig
Elisa Hallbäck
elisa@miklagardgolf.no
Kontor: 63 94 31 00
Mobil 483 51 619
Christian til ansatt sideNicolai Langeland - 905 35 219
Christian LøvstadNicolai Langeland
Turneringsvert. Salgssjef
MG business club.
PGA Pro. Vertskap
for medlemmer, partnere
og gjester.
Head Pro – Faglig ansvarlig for MG Academy.
Vertskap for medlemmer, partnere og gjester
christian@miklagardgolf.nonicolai@miklagardgolf.no
Mobil 482 20 102Mobil 905 35 219

 


 

Presentasjon av Miklagard Golf AS – og klubbstyre

Hasse Iwarsson
Styreleder
hasse@fiwe.no

Trond J.Laeng
Nestleder
trond@laeng.no

Erling M. Kristensen
Styremedlem
erling@nhg.no

Ylva Johnsen
Styremedlem
ylva.johnsen@hotmail.com

Therese Jørgensen
Styremedlem
therese.jorgensen@gjensidige.no

Frank Almaas
Styremedlem
fralmaas@gmail.com

Hans Frode Asmyhr
Styremedlem
hfkasmyhr@gmail.com

 

14 – 20 August 2017
Netbooking
PRO